Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 433

Сигнал №433

Начало
21.03.2018
ID:
433

Повреден мост

Място/адрес: ул. „Войнишка“, 9300 Запад, Добрич, България

Описание: Моста по ул.Войнишка който преминава над бул. 3ти Март е пропаднал и от двете си страни, асфалта се е нацепил и преминаването по моста е затруднено.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител