Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 44

Сигнал №44

Начало
06.10.2016
ID:
44

Улична дупка

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 37-А, 9304 Добрич, България

Описание: Изронен асфалт който отваря дупка точно до улична шахта.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител