Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 453

Сигнал №453

Начало
28.03.2018
ID:
453

Място/адрес: ул. „Войнишка“, 9300 Запад, Добрич, България

Описание: Въпросният пътен възел не се пада в частта на бул.Добричка епопея. Той е част от улица Войнишка! Там са три моста, два са за автомобили като единият е този на ул.Войнишка а другият е на бул.Добричка епопея, и един е жп мост. Реално този мост не влиза в ремонта на булеварда. Моля да посетите въпросният мост на място за да се уверите ,че е сериозно повреден и се нуждае от ремонт!


Статус: В процес

Присъединени: 0