Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 46

Сигнал №46

Начало
06.10.2016
ID:
46

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Генерал Георги Попов“ 104, 9301 Добрич, България

Описание: През ФЕВРУАРИ копаха заради авария, и оттогава никой не се вясна да асфалтира тази голяма площ която стои на чакъл вече 8 месеца. Разнебитиха целия град тия от ВиК бре, няма ли кой да ги контролира?!?


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител