Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Сигнал № 47

Сигнал №47

Начало
06.10.2016
ID:
47

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „България“ 16, 9300 Добрич, България

Описание: Пропаднала настилка точно пред входа на данъчното!!! От година на година става все по-зле, и е изумително как на никого не му пука, въпреки че там на ден минават ХИЛЯДИ граждани и държавни служители. Г-х Кмете, Вие явно не минавате оттам? УНИКАЛНА ДЪРЖАВА, УНИКАЛНА ОБЩИНА!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител