Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 48

Сигнал №48

Начало
06.10.2016
ID:
48

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Независимост“ 36, 9300 Добрич, България

Описание: Огромна дупка точно до пешеходната пътека, от няколко месеца зее. Не съм минавала оттам от около 2 седмици, но не вярвам да са я оправили...


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител