Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 488

Сигнал №488

Начало
22.04.2018
ID:
488

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 16Д, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: Нетърпима миризма всяка вечер. Това продължава с години. До скоро ни обясняваха, че идва от цеха за гушене па патки, откъдето изпускат нерегламентирано отпадни води, които са образували блато срещу бл.21, вх.Б. Вечер не можем да пуснем свеж въздух в домовете си.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител