Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 491

Сигнал №491

Начало
24.04.2018
ID:
491

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Място/адрес: ул. „Оп. Димитър Ковачев“, 9303 Добрич, България

Описание: В следствие на дейностите по канализацията на ул. Димитър Ковачев, пътната настилка остана силно замърсена, улицата е много оживена, има голям поток от минаващи автомобили, които вдигат прахта от пътя, образувайки прашен облак и замърсяват въздуха, който вдишват ежедневн всички живущи и техните деца. Пътната настилка също е замърсена с камъчета и прах, което е предпоставка за ПТП. Вредата за здравето на хората е реална, както и замърсяването на домовете и колите ни.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

22.05.201811:17

Създадена е организация съвестно с фирмата-изпълнител "Еф Си Си България" ЕООД - офис Добрич, извършваща услугата "Почистване на улици и булеварди, тротоари и места за обществено ползване на територията на Община град Добрич", за извършване на дейността "Оросяване" на улиците, включени в проект "Интегриран проект за подобряване на водния сектор в град Добрич - фаза 1".


Всички видове сигнали