Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 50

Сигнал №50

Начало
06.10.2016
ID:
50

Улична дупка

Място/адрес: бул. „Русия“ 2, 9300 Добрич, България

Описание: От около две седмици има липсващ капак на уличната отводнителна система, и от дупката стърчи един клон който някой гражданин е поставил за сигнализация.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител