Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 507

Сигнал №507

Начало
16.06.2018
ID:
507

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Георги Кирков“ 88, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: След приключването на работата по новият водопровод изкопа пред посоченият адрес бе запълнен само с пръст.Поради неполагане на чакъл и вероятно нетрамбоване положената вече пръст се сляга образувайки опасна дупка за пешеходци и водачи на МПС.Моля изпратете когото трябва да си зарови дупката като хората!!!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител