Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 51

Сигнал №51

Начало
06.10.2016
ID:
51

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „Русия“ 57, 9300 Добрич, България

Описание: Въпреки опитите на "Кауфланд" да въведат ред, и въпреки че увеличиха драстично паркинг местата предвидени за хора с увреждания, там много рядко може да се паркира от съответните люде. Местата са заети през деня от всякакъв вид МПС-та без стикери, често от скъпи луксозни коли. Всичко това, при условие че паркингът е полупразен и могат да паркират където си поискат, и да повървят 20 метра повече - нещо което е от значение за един болен човек. Хора без грам съвест и морал. Така е като ням


Статус: В процес

Присъединени: 0