Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 512

Сигнал №512

Начало
20.06.2018
ID:
512

Повреден паметник на културата

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 56, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Скоро някой от отговорните за този паметник на културата, поглеждал ли е в какво състояние е къщата на Адриана Будевска. Покрива е пред разпад, изключително занемарена фасада на къщата и запустял двор!


Статус: В процес

Присъединени: 0