Сигнали в Добрич днес

В процес 930 Приключени 1439

Сигнал № 517

Сигнал №517

Начало
05.07.2018
ID:
517

Паднал електрически стълб

Място/адрес: ул. „Захари Стоянов“ 24, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Железобетонен стълб не е паднал, но е притеснително огънат леко под формата на буква С. На височина от 50см до 200см от земята се виждат няколко пукнатини от западната му страна. Моля, ако може някой експерт да го погледне дали е надежден, да не би да се стовари върху някой. Спират коли наблизо, играят и деца доста по тази улица.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител