История на промените
18.02.202616:52
Сигналът е предаден на "ВиК Добрич" АД за предприемане на съответните действия.
Замърсяване на въздуха/индустриална миризма
Подаден от: Дидо Коев
Място/адрес: Гр.Добрич кв.Добротица бл.2
Описание: ОТ ДВА МЕСЕЦА Е ЗАПУШЕН МРЪСНИЯ КАНАЛ /шахтата/ която се намира пред 2бл.Това е последната шахта в която се вливат мръсните води от бл1 бл2 Детската градина училище Хан Аспарух.Лятото имаше същия проблем или е запушена или ремонта който правиха лятото подмяна на счупена тръба пак се счупила.Моля предприеме мерки защото миризмата не се търпи мазите за пълни и достъпа до гаражите зад блок 2 е трудно достъпен където избива цялата мизерия.Автомобилите газят в 'лайната' и ги разнасят през целия квартал.Сега е студено е се усеща миризмата а когато стане топло не ми се мисли какви болести ще плъзнат.ПРЕДПРИЕМЕТЕ МЕРКИ ИЛИ ЩЕ СМЕ ПРИНУДЕНИ ДА ВИКАМЕ ТЕЛЕВИЗИЯТА И ДА ПУСКАМЕ ЖАЛБИ КЪМ ДРУГИ ИНТИТУЦИЙ. Представителя за гр.Добрич за BTV г-жа Петромира Кирчева и уведомена да проблема...
Сигналът е предаден на "ВиК Добрич" АД за предприемане на съответните действия.