Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 574

Сигнал №574

Начало
04.09.2018
ID:
574

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „Велико Търново“ 90, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Точно пред номер 88а има много старо и изсъхнало дърво, което може да рухне и утрепе човек при някоя силна буря. Жената която живее на адреса разказа че дънера му е изгнил напълно. Моля предайте на отговорните звена да проверят дървото и да вземат мерки поне по окастрянето му, ако не цялостно премахване.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

20.09.201816:30

Във връзка с Ваше заявление и след извършен оглед на място на адрес: ул. "Велико търново" 90, е установено наличието на 1 бр. обикновен явор, който е със 80% стъблено гниене и 1 бр. обикновен явор, който е напълно изсъхнал. Ще бъде издадена Заповед за отсичането на двете дървета, което ще се извърши от ОБП "Устойчиви дейности и проекти" в срок до 30.12.2018 г.


Всички видове сигнали