Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 62

Сигнал №62

Начало
18.10.2016
ID:
62

Друго

Място/адрес: ул. „Хан Крум“ 19-Б, 9300 Добрич, България

Описание: Желаем съдействие от Общината за обезопасяване района около ОУ Христо Ботев.Сутрин пресичането на кръстовището на ул В.Петлешков Хан Крум и Цар Самуил е невъзможно-няма пешеходна пътека.Да се ограничи влизането на автомобили до самия вход на училището,улицата е без изход и става струпване и маневриране на много автомобили което е опасно за децата.Срещу самото училище има изоставена къща,която се руши.Нека предотвратим инцидентити -това са нашите деца!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

16.11.201616:30

Ул."Цар Самуил" в участъка пред ОУ"Христо Ботев" е улица без изход и в началото на участъка са монтирани знак В2 и табела Т17 забраняващи влизането на МПС с изключение на живущите по улицата, защото все пак те трябва да достигнат до имотите си с автомобили.Спазването на задълженията въведени с пътни знаци се контролира и нарушителите се санкционират от органите на МВР-КАТ. За маркиране на пешеходна пътека ще трябва да се изчака до пролетта на 2017г., защото навлязохме в сезон, в който полагането на хоризонтална маркировка по уличните платна е невъзможно, поради влажността и ниските температури.


Всички видове сигнали