Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 622

Сигнал №622

Начало
24.10.2018
ID:
622

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 12, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: Нагло паркиране в района на Шусменски колеж скъп джип и кола паркирали нагло


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител