Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 626

Сигнал №626

Начало
25.10.2018
ID:
626

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Независимост“ 17Б, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: пропадане на тротоар след едномесечен ремонт


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител