Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1601

Сигнал № 634

Сигнал №634

Начало
03.11.2018
ID:
634

Паднал електрически стълб

Място/адрес: ул. „Гривица“ 8, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте , За пореден път подавам сигнал за наклонен и напукан електричестки стълб и никаква реакция нито от Вас нито и Енерго про . Трябва да падне за да бъде подменен ?!?!?!?!?


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител