Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 640

Сигнал №640

Начало
08.11.2018
ID:
640

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Христо Ботев 7А, 9303 ж.к. Христо Ботев, Добрич, България

Описание: Ежедневно на изхода и около изхода от ЖК Христо Ботев бл.7 има паркирани коли-около Горнооряховска скара , офис на SDI , аптека Марешки което затруднява излизането на автомобилите-няма видимост или проходимост от и към блока, която е предпоставка за ПТП. Не се наблюдава присъствие на Пътна полиция, която да следи и глобява за неправилно паркиране!


Статус: В процес

Присъединени: 0