Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 660

Сигнал №660

Начало
10.12.2018
ID:
660

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Стоян Михайловски“ 2, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Живея на посоченият адрес и притежавам гараж на партерния етаж на блока, но не мога да го ползвам тъй като пред него непрекъснато има паркирани автомобили. Нуждая се от съдействие за да реша проблема.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител