Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 663

Сигнал №663

Начало
12.12.2018
ID:
663

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „Русия“ 94, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Зад маг."Всичко за дома" всяка събота Е НЕВЪЗМОНО ДА СЕ ПАРКИРАЗА ДА СЕ ВЛЕЗЕ В МАГАЗИНА! АЗ РАБОТЯ ТАМ .АКО СЕ ИЗКАРВА СТОКА КОЛИТЕ СА СПРЕЛИ НЕПОСРЕДСТВЕНО ОТЗАД НА САМАТА РАМПА.ЗАРАДИ" бИТАКА" НИЕ НИ МОЖЕМ ДА РАБОТИМ НОРМАЛНО!ЗАКОНЕН ЛИ Е ТОЗИ БИТ ПАЗАР?


Статус: В процес

Присъединени: 0