Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 675

Сигнал №675

Начало
25.12.2018
ID:
675

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „Велико Търново“ 90, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Кухо дърво, опасно, скърца при по-силен вятър, може да утрепе човек или да нанесе сериозни щети ако падне!! Идвали са някакви служители да проверят, и са обещали че ще дойдат да го изрежат, но никой не се е вяснял вече няколко месеца! По-надолу по улицата снощи падна едно дърво! (В. Търново 86)


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

04.01.201915:47

След извършен оглед на място, на адрес: ул. "Велико Търново" 90, е установено, че за премахването на дървото има издадена заповед. Вследствие на технически проблеми с машината за извозване на дървесината, резитбата все още не е извършена. След отстраняването на повредите, дейностите по заповедта ще бъдат изпълнени.


Всички видове сигнали