Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 680

Сигнал №680

Начало
07.01.2019
ID:
680

Място/адрес: ул. „Орфей“ 5, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: На кръстовището непосредствено преди влизане в паркинга пред бл. 5 на кв. Балик опасна дълбока нарязана дупка след ремонт на Аресгаз по думи на живущите в блока. На много гадно място е и трудно се избягва влизане в нея, ако не я знаеш.Има вече няколко спукани гуми и разбивания на окачване на коли. Дупката е от поне месец. Рядко минавам от там, но със страх за колата си. Скоро сменях пружина и мисля, че е от тази дупка.


Статус: В процес

Присъединени: 0