Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 681

Сигнал №681

Начало
07.01.2019
ID:
681

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Независимост“ 19Г, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: След ремонтните дейности по тротоарите на улицата, се появи пропадане на пътната настилка в подхода към блок "Урал" от ул. "Независимост" №19, вх. В и вх.Г.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

26.03.201914:24

Това пропадане на асфалтовата настилка е извън обхвата на тротоара и няма нищо общо с неговия ремонт. Прокопаването е извършено от фирма "Бергон" за изграждане на нови канални мрежи. Към фирмата е отправено разпореждане да възстановят разрушената настилка в кратки срокове.


Всички видове сигнали