Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 691

Сигнал №691

Начало
14.01.2019
ID:
691

Място/адрес: Георги Кирков 52, 9300 Център, Добрич, България

Описание: Огромни дупки от водният цикъл по ул. Георги Кирков от магазина на СБА до ул. Методи Кусевич и до булеварда. Толкова ли е трудно да се насипе малко чакъл?????Казах на работещите там но остана глас в пустиня. Знам ,че ул. Георги Кирков ще бъде ремонтирана но до тогава ???? Всички който работите в Общината да минете от там отивайки на работа ама с личните си автомобили!!!! Очаквам бързи и адекватни мерки!!!!


Статус: В процес

Присъединени: 0