Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 696

Сигнал №696

Начало
17.01.2019
ID:
696

Място/адрес: ул. „Катюша“ 12, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: На адрес гр. Добрич, ул. Катюша на уличното платно точно срещу № 12 има канализационна шахта, на която капака е свободно движещ се и при преминаване на всякакъв вид автомобили той се отмества. Мола общината да вземе мерки за неговото отремонтиране преди да се е случил по - сериозен инцидент.


Статус: В процес

Присъединени: 0