Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 698

Сигнал №698

Начало
19.01.2019
ID:
698

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Славянска“ 15Б, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте те , това е на ул. Славянска до центъра това е след ремонтирания тротоар с общински пари, тези тротоар е ремонтиран лятото на 2018г. Сега е Януари 2019 г. Това ли е визията на гр. Добрич. Общински пари се харчат за определени фирми да усвои определени средства. Кой отговаря за контрола на тези ремонти ? ?


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител