Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 699

Сигнал №699

Начало
20.01.2019
ID:
699

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „Път III“ 24, 9305 Гаази Баба, Добрич, България

Описание: Дървото е разцепено и едва се държи на оградата .. падне ли ще счупи оградата на хората който живеят в близост дори може и къщата им да одари. Моля предприемете мерки ако трябва го махнете. Намира се точно на задния портал на зала Простор


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител