Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 700

Сигнал №700

Начало
20.01.2019
ID:
700

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „Път III“ 24, 9305 Гаази Баба, Добрич, България

Описание: Моля обърнете сериозно внимание на старите дървета


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител