Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 704

Сигнал №704

Начало
22.01.2019
ID:
704

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „Добруджа“ 26А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Моля вижте сигнал номер 755 за паркиран изоставен автомобил на бул. "Добруджа" срещу съда. Подаден е през месец август 2018 г., обработен септември. Колата все още е там. Трите месеца за премахване вече са изтекли. Кога ще се бъде направено?


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

04.02.201909:52

Във връзка с постъпил Ваш сигнал в Община град Добрич относно паркирано излязло от употреба моторно превозно средство, Ви уведомявам, че е издадена заповед на кмета за принудително преместване на ИУМПС. След влизане на заповедта в сила и в 14-дневен срок от връчването й на собственика, автомобилът ще бъде преместен.


Всички видове сигнали