Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Сигнал № 71

Сигнал №71

Начало
02.11.2016
ID:
71

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Път III“ 21, 9305 Добрич, България

Описание: Улица без асфалт и осветление


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

04.11.201616:21

"Път III" няма статут на улица, тъй като цялата територия е извън строителните граници на града. Асфалтирането не е възможно преди да влязат в сила Планове за Улична регулация (ПУР). Тъй като се очаква новият ОУП да влезе в сила до пролетта, ще бъде предложено, в проекта за програмата за капиталови разходи за 2017 година, сума за изработване на тези планове. Тогава ще се работи за изграждане на улично осветление. След приключване на уличното изкърпване ще се прецени какви временни ремонти могат да се направят с натрупания фрезован материал.


Всички видове сигнали