Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 712

Сигнал №712

Начало
28.01.2019
ID:
712

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 35, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: От месец огромна дупка на уличното платно, която е предпоставка за ПТП и или сериозно увреждане на МПС. НЕДОПУСТИМО- дружеството , което я направи е редно в най-кратък срок да отстрани проблема.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител