Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 713

Сигнал №713

Начало
28.01.2019
ID:
713

Улична дупка

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 51, 9301 Северна промишлена зона, Добрич, България

Описание: Опасна дупка на бул. "25 Септември" № 51. За да я избегнат, водачите на МПС правят рисковани маневри, застрашаващи безопасността на движение. Също така, ако някой попадне в нея с автомобила си - това неминуемо се отразява зле на бюджета му. Дупката е от пролетта на 2018 г. и става все по-голяма. Мисля че малко студена асфалтова смес е добро и евтино временно решение.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител