Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 715

Сигнал №715

Начало
29.01.2019
ID:
715

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Балик 59В, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: изоставена кола . при това на тротоар . при това до детска градина .


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

04.02.201909:56

Осъществена е проверка на адрес: ж.к. "Балик" бл.59, вх.В, от инспектори ОСС при Община град Добрич и след направените констатации беше залепен стикер-предписание на посочения в сигнала автомобил, който отговаря на изискванията на Наредба за поддържане и опазване на чистотата и управление на отпадъците на Община град Добрич за излязло от употреба МПС. Собственикът на автомобила разполага със срок от 3 месеца да предприеме необходимите действия за отстраняване на ИУМПС.


Всички видове сигнали