Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 716

Сигнал №716

Начало
29.01.2019
ID:
716

Място/адрес: ж.к. Балик 59В, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: много опасни дупки по цялата улица . след прекарване на газ и не добре оправяне след себе си на изкопните работи . всичко пропадна и е опасно . Като след бомбандировка е цялата улица . Има и две ВИК аварии също не оправени като хората . ДОКОГА .


Статус: В процес

Присъединени: 0