Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 72

Сигнал №72

Начало
05.11.2016
ID:
72

Опасна детска площадка

Място/адрес: Ж.К. Дружба III 35V, 9305 Добрич, България

Описание: Добър ден, на детската площадка до блок 35,вандали са повредили и подготвили за крадене пейка. В момента липсват - 2 от 3те дъски за сядане, - 2 от 4те болта ,закрепящи краката на пейката към земята. Ще помоля комшиите да я демонтират-т.е.да извадят другите два болта -и да я пренесат в нашата маза. Ще съдействам по което и да е време за предаването и на Вас и за повторното и монтиране.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител