Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 726

Сигнал №726

Начало
05.02.2019
ID:
726

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 31, вх.Б, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: Пред горепосочения адрес от повече от две години има изоставена лека кола Ауди-80 ,която е блъсната- тотална щета и няма регистрация, не се плащат данъци за нея. Заема място пред блока ,което може да се ползва от другите живущи.моля да се вземе отношение.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

15.02.201915:48

Извършена е проверка на място от инспектори към Община град Добрич на посочения адрес, по време на която се констатира наличието на автомобил, който отговаря на разписаните разпоредби в Закона за управление на отпадъците /ЗУО/ отнасящи се към частта "Излезли от употреба моторни превозни средства" /ИУМПС/. На автомобила е залепено "предписание за преместване на ИУМПС" и ако след изтичане на законовия срок същият не бъде премахнат от собственика си, Община град Добрич ще пристъпи към принудителното му отстраняване.


Всички видове сигнали