Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 727

Сигнал №727

Начало
06.02.2019
ID:
727

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Христо Смирненски“ 6А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Колата е спряла на тротоара,поради което майки с колички излизат на пътя


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

27.02.201914:16

Вашият сигнал беше изпратен по компетентност до ОД на МВР гр. Добрич. Според информацията, изпратена от тях като отговор на Вашия сигнал, ул."Христо Смирненски" е включена в зоната на изпълнение на конкретни задачи от автопатрулите, обслужващи града. При извършени ежедневни проверки от служители, са констатирани нарушения, при които са съставени АУАН и фиш по Наредбата на община Добрич за организацията, безопастността на движението и дисциплината на водачите на превозни средства и пешеходците на територията на Община град Добрич. При констатиране на последващи подобни нарушения, ще се предприемат необходимите законосъобразни действия.


Всички видове сигнали