Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 729

Сигнал №729

Начало
12.02.2019
ID:
729

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 62, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Всеки ден като слизам на спирка СМК или до сградата на кадастъра на гр. Добрич виждам на булеварда паркиран товарен пикап от който се вижда зеле, праса и който стои там всеки ден на булеварда и то не на обозначените места за паркиране и на тротоара една голяма сергия с плодове и зеленчуци.И моето питане е това ли е най красивата представа за облик на най оживеното представително място на града ни


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

09.09.201916:13

Извършена е проверка от служители на общинска администрация и общинска полиция. За част от заетия терен търговката има договор за наем с фирма "Турист строй комерс", които са собственици на терена. За заетата общинска част без издадено разрешения за пореден път е съставен акт за установяване на административно нарушение. Тъй като на уличното платно неправомерно е паркиран микробус, от който също се извършва продажба на плодове и зеленчуци, служителите на общинска полиция съставиха фиш. Същите имат ангажимента да проследят случая до премахване на превозното средство.


Всички видове сигнали