Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 74

Сигнал №74

Начало
09.11.2016
ID:
74

Опасна детска площадка

Място/адрес: Ж.К. Дружба III 35V, 9305 Добрич, България

Описание: Добър ден отново. Вандалите продължават да нанасят поражения на детската площадка. Днес открих ,че други 4 дъски от пейките са почти свалени. Една от дъските съм я прибрала в нашата маза.Останалите 3 са все още по местата си. Моля,пратете патрулиращи полицаи през късните часове. Преди малко се свързах и с телефон 058 602-724.Подадох сигнал и там и помолих за нощно наблюдение на площадката. Благодаря!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител