Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 751

Сигнал №751

Начало
26.02.2019
ID:
751

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „Брегалница“ 2, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: На ул.Брегалница"1 има изсъхнало дърво, което създава предпоставка за злополука с граждани и МПС. Същото е наклонено към пътното платно.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

07.03.201909:10

След извършен оглед на място на адрес: ул. "Брегалница" 2, е установено наличието на 1 бр. планински ясен, който е напълно изсъхнал, без корона и е наклонен към уличното платно. Ще бъде издадено разрешение за отсичане, което ще се извърши от ОБП "Устойчиви дейности и проекти" в срок до 30.04.2019


Всички видове сигнали