Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 755

Сигнал №755

Начало
01.03.2019
ID:
755

Място/адрес: ул. „Максим Горки“ 7, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: На 25.02.2019 след приключване на работа по поставяне на новият водопровод на ул.Максим Горки, само за дни се образуваха няколко дълбоки дупки. На кръстовището с бул. 3-ти Март има дупка дълбока около 30см. По самата ул.Максим Горки има няколко напречни насипа. Единият е дълбок вече около 25см. Натоварването на ул.Максим Горки е много голямо и има опасност от пътен инцидент.


Статус: В процес

Присъединени: 0