Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 756

Сигнал №756

Начало
02.03.2019
ID:
756

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к Дружба 3, бл. 29, вх. Ж, ап. 12, 9300 Добрич, България

Описание: На паркинга пред блок 29, вх. Ж (Дружба 3) има една паркирана кола със спукани гуми, които не се ползва от година, оставена да гние. На собственика са правени много забележки но без резултат. Колата е Фиат с вишнев цвят БЕЗ регистрационни номера. Ще Ви бъда благодарен ако се вземат мерки по отстраняването ма колата, защото мястото и е в моргата. Благодаря .


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител