Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 76

Сигнал №76

Начало
16.11.2016
ID:
76

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „Емона“ 2-А, 9303 Добрич, България

Описание: Преди месец това дърво премаза две коли, но все още не е намалена височината му и има опасност не само за колите ,но и за жителите в блока. Моля да разпоредите да бъде отрязано през средата! Или цялото!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител