Сигнали в Добрич днес

В процес 850 Приключени 1326

Сигнал № 762

Сигнал №762

Начало
10.03.2019
ID:
762

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Славянска“, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Пропадал тротоар...Ако ще е такъв резултата от смяната на тротоарите и на другите улици по добре оставете старите настилки.По улица Максим Горки тротоарните плочи не са мръднали вече двадесет години а сега ще ги замените с такава измислица както на ул.Славянска


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител