Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 763

Сигнал №763

Начало
10.03.2019
ID:
763

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Място/адрес: ул. „Хемус“ 10, 9307 Рилци, Добрич, България

Описание: Горене на автомобилни гуми


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител