Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 767

Сигнал №767

Начало
12.03.2019
ID:
767

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „Русия“ 134, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Подавам сигнал за неправилно паркиране по бул. Русия от кръстовището на бул. Русия с ул. Христо Ботев до пожарната. Хората вървят по булеварда. Има изгорял автомобил, който стои там от месеци, каравана, ударен микробус всички те напреки на тротоара и още много коли, които просто си стоят там. Някой от тях от години не са пипнати. Не е ли време да се махнат от там?


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

18.03.201916:19

Във връзка с постъпил сигнал от Вас в Община град Добрич относно паркирано излязло от употреба МПС, Ви уведомявам, че е издадена заповед на кмета за принудително преместване на ИУМПС. След влизане в сила на заповедта в 14-дневен срок от датата на връйчването й на собственика, автомобилът ще бъде преместен. Във връзка със сигнала Ви за неправилно паркирани автомобили на тротоара по бул."Русия" (от кръстовището на ул."Христо Ботев" към пожарната и ул."Генерал Георги Попов" (от пожарната до ул."Христо Ботев"), сигналите са изпратени до 1 РУ на МВР гр.Добрич за проверка и предприемане на необходимите действия съобразно техните правомощия.


Всички видове сигнали