Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 768

Сигнал №768

Начало
12.03.2019
ID:
768

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Генерал Георги Попов“ 54А, 9303 ж.к. Христо Ботев, Добрич, България

Описание: Бих искал да подавам сигнал и за неправилно паркиране по ул. г-л Георги Попов от кръстовището с ул. Христо Ботев до пожарната. Отново коли, които изцяло заемат тротоара. Върви се по самата улица.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

18.03.201916:19

Във връзка със сигнала Ви за неправилно паркирани автомобили на тротоара по бул."Русия" (от кръстовището на ул."Христо Ботев" към пожарната и ул."Генерал Георги Попов" (от пожарната до ул."Христо Ботев"), сигналите са изпратени до 1 РУ на МВР гр.Добрич за проверка и предприемане на необходимите действия съобразно техните правомощия.


Всички видове сигнали