Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 770

Сигнал №770

Начало
13.03.2019
ID:
770

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Дунав“ 16Д, 9300 ж.к. Югоизток, Добрич, България

Описание: На ул.Дунав, 16, пред вход Г има паркиран автомобил Мицубиши Каризма, сив, без регистрационни табели. Стои повече от 2 месеца там. Моля да обърнете внимание, тъй като и без това не достигат парко местата в района.


Статус: В процес

Присъединени: 0